Omegle türkçe kullanmak mümkün mü ?Bir çok arkadaşımız omegleyi kullanırken sürekli dil sorunundan bahseder ve ülkemizde yabancı illere olan ön yargılar omegle gibi siteleri bile kullanmamızı engelleyebiliyor yahut il bilmeyenler için omegleyi nasıl basit bir şekilde türkçeleştirip , Türkiye lokasyonlu insanlarla yazışabilecekleri göstermek istiyorum.
Omegle'yi türkçe yapmak ve sadece türkçe bilen kullanıcılarla eşleşmek artık zor değil.Omegle sitesinin son güncellemesine göre artık omegle her dilde kullanılabilir durumda.

Omegleyi türkçe kullanmak ve türk kullanıcılarla eşleşmek için bilmeniz gerekenler;

  • Öncelikle www.omegle.com sitesine giriş yapınız. ( Burada omegle ingilizce açılcak )
  • Şimdi en önemli adım burada siteye girdiğiniz zaman sitenin hemen sağ üst bölümünde Google Translate kutusunu göreceksiniz.Burada türkçeyi bulup seçiyoruz.
  • Bittimi  ? Hayır , önce omegleyi bir iki kişi ile eşleşerek ESC ye basın sonrada omegle orjinal  ( ingilizce ) diline dönsün mü diye soracaktır.Burada orjinal dile geçiyoruz.
  • Artık omegle'de türk kullanıcılarla eşleşiyoruz.
Not:Omegle'yi ister orjinal ingilizce dilinde ister türkçe hali ile kullanmanız mümkün.Nasıl hoşuna giderse o şekile kullanabiliyorsunuz.İşlemi bir defa yapmanız omeglede türk kullanıcılarla eşleşmenizi zaten sağlayacaktır.


0 yorum var "Omegle türkçe kullanmak mümkün mü ?"